Say Yes to the Dress Benelux komt terug!

Nieuwe opnames starten binnenkort voor seizoen 9!

YES, Het is zover: Say Yes to the Dress keert terug met een gloednieuw seizoen! Ook dit jaar gaan Fred van Leer en Ramona Koonings op zoek naar de allermooiste trouwjurken voor die ene bijzondere dag. Vanaf augustus te zien op TLC en HBO Max.

Ben jij klaar om “yes” te zeggen tegen de jurk van jouw dromen?

De magie keert terug… Meld je aan!

Het is hét programma dat menig bruid (en kijker) tot tranen toe roerde: Say Yes to the Dress Benelux keert dit jaar terug met seizoen 9. Na de succesvolle terugkeer vorig jaar, starten binnenkort de opnames van het nieuwe seizoen, opnieuw vanuit de betoverende setting van Koonings in Deurne.

En goed nieuws: de zoektocht naar deelnemers is gestart! Ben jij een aanstaande bruid, vol trouwplannen, maar nog op zoek naar dé jurk? Altijd al gedroomd om stylingadvies te krijgen van onze eigen Ramona Koonings en natuurlijk Fred van Leer? Dit is jouw kans!
Koonings opent haar magische deuren voor iedereen die klaar is om “ja” te zeggen tegen dé perfecte trouwjurk.

Over het programma

Met inmiddels acht seizoenen op de teller is Say Yes to the Dress Benelux niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie. De bekende opzet – een aanstaande bruid op zoek naar dé outfit, onder begeleiding van een stylist, vrienden en familie – blijft, maar elk seizoen opnieuw weet het programma te ontroeren, verrassen en inspireren.

In het hart van de serie staat Koonings, de grootste bruidsmodezaak ter wereld. Met meer dan 11.000 m² beleving, 4500+ jurken en een team van gepassioneerde stylisten is het dé plek waar droomjurken en emoties samenkomen.

Fred van Leer is terug!

De altijd energieke en oprechte Fred van Leer is ook dit seizoen weer van de partij. Zijn warmte, humor en modekennis maken hem de perfecte host om aanstaande bruidsparen te begeleiden bij het vinden van hun perfecte look.

“Dit programma zit in mijn hart. Het is liefde, emotie, stijl en humor in één – en ik ben zó blij dat we weer gaan draaien.”

Ramona: het kloppend hart van de show

Geen Say Yes to the Dress zonder Ramona Koonings. Al jarenlang is zij de drijvende kracht achter Koonings én het warme, oprechte gezicht van de zaak. Wie haar kent uit het programma. Married at First Sight of uit The Real Housewives van het Zuiden, weet: Ramona zorgt dat elke klant zich speciaal voelt.

De combinatie van Freds flair en Ramona’s vakmanschap vormt de ziel van het programma. Hun chemie is authentiek, hartverwarmend en uniek – net als de beleving bij Koonings.

The Real Housewives van het Zuiden

Voor fans van The Real Housewives van het Zuiden is het extra leuk om te zien hoe Ramona’s wereld zich verder ontvouwt in Say Yes to the Dress. Waar de Housewives-serie de kijker een kijkje achter de schermen biedt van het ondernemerschap, de glamour en de Brabantse kracht van Koonings, laat SYTTD vooral de emotionele magie zien: het moment waarop iemand zijn of haar droomoutfit vindt.

De magie van Koonings

Waarom Say Yes to the Dress altijd bij Koonings wordt opgenomen? Omdat geen plek ter wereld te vergelijken is met de grootste bruidsmodezaak ter wereld. Met meer dan 11.000 m² beleving, een collectie van ruim 4500 jurken én stijlvolle trouwpakken, en een team van ervaren stylisten, is Koonings dé bestemming voor iedereen die op zoek is naar hun droomoutfit.