Terug naar overzicht

Rebecca Ingram Lorraine 20RS712

Voor de bruid die straalt van elegantie en verfijning. De Lorraine is een sheath trouwjurk van lichtgewicht chiffon, subtiel versierd met pailletten voor een sprankelend effect. Dankzij de zorgvuldig ontworpen lijnen en het flatterende silhouet accentueert deze jurk je vormen op een elegante en zelfverzekerde manier. Perfect voor een tijdloze, stijlvolle look op je grote dag.

Model & materiaal

Stijl
Romantisch, Sexy
Merk
Rebecca Ingram
Kleur
Blush, Ivoor
Details
Split
Hals
V-hals
Silhouet
A-Lijn
Mouwen
Bandjes
  • Maak jouw bridallook compleet

    De perfecte trouwschoenen voor onder je trouwjurk, maar ook kettingen, armbanden en oorbellen die precies bij je bruidsjurk passen of een prachtige sluier, haarband of haarspeld voor je bruidskapsel: jouw bruidslook is pas af met bijpassende accessoires. Met onze grote accessoire winkel met accessoires voor bruid en bruidegom vind je de perfecte match met jouw jurk of trouwkostuum.

    Bekijk ook eens

    Vier 25 jaar magie met ons! Koop jouw droomjurk bij Koonings Valkenburg en ontvang een gratis overnachting t.w.v €180 of een Chef's diner voor 2 t.w.v. €130.

    Claim jouw cadeau